Inteligentna Sharon Stone wybrała inteligentny RESTYLANE!

Sharon Stone – aktorka, aktywistka, matka – a od 2015 r. Ambasadorka globalnej kampanii “Rzeczywiste Rezultaty” – prowadzonej przez firmę Galderma, właściciela marki Restylane. Czy jej niezaprzeczalna uroda, którą zachwyca stale mimo swoich 57 lat to efekt genów i odpowiedniej diety, czy rezultat świetnie poprowadzonych zabiegów estetycznych? Czytaj część wywiadu z gwiazdą i historię jej doświadczeń z Restylane

– Czy kiedykolwiek poddałaś się zabiegom estetycznym?

Sharon Stone: – W 2001 roku po udarze mózgu, miałam podany wypełniacz Restylane, aby odbudować szkody wyrządzone na mojej twarzy. To pomogło mi poprawić mój wygląd, ale również podbudowało psychicznie, bo znów wyglądałam jak ja. I od tego czasu używam Restylane Skinboosters – poza USA – na moich rękach, ponieważ jak się mówi – wiek kobiety można zawsze sprawdzić poprzez jej dłonie.

– Czym jest Restylane i jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć?

– Restylane to grupa preparatów zawierających stabilizowany kwas hialuronowy. Produkty Restylane mogą wypełnić zmarszczki, poprawić kontury twarzy i powiększyć usta. Restylane Skinboosters są przeznaczone do przywrócenia naturalnego nawodnienia skóry, zapewniając trwałe nawilżenie i poprawę jakości skóry.

– Jak ważny jest dla Ciebie naturalny wygląd?

– Naturalny wygląd jest niezwykle ważny dla mnie i wielu ludzi, których znam. W dzisiejszych czasach ludzie nie chcą wyglądać jak ktoś inny, po prostu chcą wyglądać na najlepszą wersję siebie. To prawda, że wypełniacze i Skinboosters mogą dawać bardzo naturalny wygląd, mimo przerażających zdjęć, do których oglądania ludzie są przyzwyczajeni.

Z jakich powodów gwiazda ciesząca się jednym z najwyższych ilorazów inteligencji (154 IQ) wybrała linię Restylane? Bo to wyjątkowa gama inteligentnych preparatów. Dowody?

Restylane Linia Fot Galderma

Produkty Restylane zawierają żel ze stabilizowanym kwasem hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego i produkowane są z wykorzystaniem opatentowanej technologii NASHA[1]. Zastosowanie tej unikalnej technologii umożliwiło stworzenie wypełniaczy, które charakteryzują się:

– wysokim oporem na odkształcenia,

– wysoką zdolnością do liftingu[2][3]

– kontrolowaną wielkością cząsteczki[4]

Całkowity opór żelu na odkształcenie (G*) zapewnia długotrwały efekt estetyczny, tym samym zadowolenie pacjenta. Technologia NASHA zapewnia Restylane niezrównaną zdolność liftingu w porównaniu z innymi żelami HA. Wynika to z wielkości cząstek żelu, które są dopasowane do struktury tkanki danej warstwy skóry, zachowując się tym samym jak element budulcowy tkanki[5].

Wypełniacze na bazie technologii NASHA różnią się między sobą rozmiarem zawartych w nich cząsteczek. Kontrolowany kształt i rozmiar cząsteczki gwarantuje optymalne dopasowanie tkankowe, pozostanie w miejscu podania i równomierną degradację[6].

W praktyce oznacza to możliwość precyzyjnego doboru wypełniacza do miejsca zastosowania oraz przewidywalny czas wchłonięcia. Unikalną cechą linii Restylane jest równomierna degradacja wynikająca z degradacji izowolemicznej – czyli zmiany jakościowej, w wyniku której w miarę upływu czasu i wchłaniania się cząsteczek Restylane, ich objętość w skórze pozostaje taka sama. Jest to efekt stopniowego zastępowania łańcuchu kwasu hialuronowego cząsteczkami wody.

Badania fot Galderma

Restylane ma udowodnioną i wiarygodną historię kliniczną potwierdzającą skuteczność[7][8] oraz bezpieczeństwo produktów[9][10]. Nieustające programy badawczo-rozwojowe pomogły w opracowaniu szeregu narzędzi, które stanowią dodatkowe wsparcie dla specjalistycznej wiedzy lekarza.

Przełomowa koncepcja Restylane Skinboosters

Wprowadzenie produktu Restylane Vital zrewolucjonizowało podejście do nawilżania i poprawy kondycji skóry. Dostępne preparaty do mezoterapii zawierają nieusieciowany kwas hialuronowy, który nie jest w stanie zapewnić długotrwałego nawilżenia ani zmiany jakości skóry. Restylane Vital zawiera stabilizowany kwas hialuronowy według technologii NASHA zapewniając naturalne odmłodzenie i przywrócenie równowagi wodnej na kilka miesięcy.

Wykorzystywany jest do poprawy jakości skóry – wszędzie tam gdzie wymaga nawilżenia, a zwłaszcza twarzy. Razem z preparatem Restylane Vital Light, dedykowanym do poprawy skóry w delikatniejszych jej obszarach (okolice oczu, szyja, dekolt) tworzą linię nazywaną Restylane Skinboosters. Stanowią duet wielozadaniowy, który można zastosować:

– u kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry

– u osób z młodszą bądź bardziej dojrzałą skórą

– na twarzy, ustach, szyi, dekolcie i dłoniach

– u osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, tj. osoby z bliznami po trądziku bądź z foto-uszkodzeniami skóry

– samodzielnie lub w połączeniu z innymi sesjami terapeutycznymi

Zabieg Restylane Skinboosters jest idealny na początek, by przygotować skórę do innych zabiegów bądź „oswoić” pacjenta z zabiegami estetycznymi. Skóra jest wzmocniona i dzięki temu mniejsza ilość materiału potrzebna będzie na kolejne zabiegi z użyciem wypełniaczy.

Restylane oraz Restylane Skinboosters to idealne, inteligentne połączenie preparatów, które zapewniają kompleksowe rozwiązanie w medycynie estetycznej, są bezpieczne i dają optymalne efekty, co potwierdza fakt, że po te produkty sięgają lekarze specjaliści z całego świata.

Przypisy:
[1] NASHA – Non animal stabilised hyaluronic acid – Stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego
[2] Wang F et al. Arch. Dermatol. 2007;143:155–163
[3] Lars Nord et al. Poster presented at EADV, 2009.
[4] Öhrlund Å et al. Size and Shape of Gel Particles in Hyaluronic Acid Dermal Fillers. Poster presented at the 18th Congress of the European Academy of Dermatology and Venereology (EA DV). Berlin, 7-11 października 2009 r.
[5] A Randomized, Double-Blind, Multicenter Comparison of Efficacy and Tolerability of Restylane versus Zyplast for the Correction of Nasolabial Folds, Narines RS, Dermatol. Surg. 2003; 29(6):588-95
[6] Injectable Hyaluronic Acid gel for soft tissue augmentation, Duranti F., Dermatol. Surg. 1998; 24(12) 282-289
[7] Öhrlund Å et al. Presented at EADV 2009.
[8] Narins RS et al. Dermatol. Surg. 2008;34(Suppl 1):S2–8.
[9] Q-Med data on file, 2007.
[10] De Lorenzi C et al. Dermatol. Surg. 2006;32(1):208–221

Źródło: Galderma


Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>